web analytics

Meryem Uzerli Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu Ne? Meryem Uzerli Nereli, Sevgilisi Kim?

Meryem Uzerli‘nin boyu kaç, Meryem Uzerli kaç kilo, Meryem Uzerli kaç yaşında, Meryem Uzerli doğum yeri neresi ve doğum tarihi ne, Meryem Uzerli‘nin sevgilisi kim, Meryem Uzerli‘nin göz rengi nedir, Meryem Uzerli‘nin saç rengi nedir, Meryem Uzerli’nin burcu ne gibi daha bir çok bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

 meryem-uzerli

Tam Adı: Meryem Sahra Uzerli

Sponsorlu Bağlantılar

Yaş: 31 (12 Ağustos 1982)

Boy : 172 cm

Kilo : 64 kg

Doğum Yeri : Kassel, Batı Almanya

Sevgilisi: Can Ateş

Göz Rengi: Mavi

Saç Rengi: Kahverengi

Burcu: Aslan

Meryem Uzerli Kimdir? Meryem Uzerli Hayatı ve Biyografisi Hakkında Kısaca Bilgi

Almanya’da doğup büyüyen Meryem Uzerli oyunculuk eğitimini Almanya’da almıştır. 2008 yılından itibaren çeşitli dizilerde rol alan Meryem Uzerli asıl ünlü olmasına katkı sağlayan rolü Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan rolünü alarak sağlamıştır.

Annesi Alman babası Türk olan Meryem Uzerli’nin bir ablası ve iki abisi vardır.

Hamile olan Meryem Uzerli geçtiğimiz haftalarda doğum yaptı ve nur topu gibi bir kız çocuğu oldu. Çocuğunun ismini Lara koyan Meryem Uzerli sosyal medya üzerinden şöyle bir mesaj yayınladı.

“Hoşgeldin bu dünyada benim sevgili canım Lara Uzerli. 10.02.2014 doğdun. Ben Allaha o kadar teşekkür ediyorum ki, sağlıklı dünyaya geldin! Ben allaha teşekkür ediyorum, çünkü bana güç verdi. Seni birinci günden itibaren koruyabildim, yaşıyorsun. Ve bu en büyük hediyem! Benim çok yakın arkadaşım Anadoğum da yanımdaydı ve tüm aileme, arkadaşlarıma ve SİZE teşekkür etmek istiyorum! Dilekleriniz için… Sevginiz için! Çok sağolun!!”

 

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir