web analytics

Anasının Oğlu Dizi Oyuncuları ve Konusu

Kanal D ekranlarında 2014 yılının yaz aylarında yayına başlayacak olan Sermiyan Midyat imzalı bir dizi ile komedi dalında karşınızda olacak. Anasının Oğlu dizisinin oyuncuları kim, Anasının Oğlu dizisi hangi saatte, Anasının Oğlu dizisinin konusu ne gibi soruların cevaplarını siz diziseverler için açıklayacağız.

anasininoglu-unluboykilo-yerli-dizi

Sponsorlu Bağlantılar

Anasının Oğlu Dizisi Konusu Ne?

Mardin’de yaşayan Derikfan Aşireti’nin ağası Cano Ağa’nın biricik annesinin torun istemesiyle başlayan hikaye İstanbul sularına kadar uzanmaktadır. Mardin’den İstanbul’a olan tüm hikayeyi ele alan Anasının Oğlu dizisinde Cano Ağa’nın çocuk sahibi olabilecek mi sorusu hep akıllarda kalacak.

Anasının Oğlu Dizisi Hangi Gün, Hangi Kanalda, Saat Kaçta?

 Anasının Oğlu dizisi her cuma Kanal D ekranlarında saat 22:30 da yeni bölümüyle yayında olacaktır.

Anasının Oğlu Dizi Oyuncuları?

Anasının Oğlu dizi oyuncuları hakkında daha detaylı bilgi almak için resme tıklayınız.  Tıkladığınız ünlü kim, yaşı kaç, ne zaman doğdu, kaç kilo, boyu kaç, sevgilisi kim, göz ve saç rengi ne, burcu ne gibi soruların cevabını bulabilirsiniz.

sermiyan-midyat-unluboykilodevrim-yakut-unluboykilogulhan-tekin-unluboykilomelisa-sözen-unluboykilotaner-rumneli-unluobykilosera-tokdemir-unluoykilomurat-basoğlu-unluobykiloköksal-engür-unluobykliodurul-bazan-unluboykiloonur-buldu-unluboykiloburcu-gonder_unluboykiloduygu-yetis--unluboykilo

 

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir