web analytics

Arka Sokaklar Dizi Oyuncuları ve Konusu

Arka Sokaklar dizisinin oyuncuları kim, Arka Sokaklar dizisi hangi saatte, Arka Sokaklar dizisinin konusu ne gibi soruların cevaplarını siz diziseverler için açıklayacağız.

Arka Sokaklar Dizisi Konusu Ne?

Arka Sokaklar dizisi 8 sezondur başarılı bir şekilde Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır. Reyting oranlarında hep en üstlerde yer alan polisiye dizisi tüm Türkiye tarafından sevilerek takip edilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Dizinin konusu İstanbul’da işlenen suçları önlemek ve emniyetli bir şekilde halkı korumak üstüne dayanan dizi her hafta yeni suçlar ve suçlular ile mücadele eden İstanbul polis teşkilatını anlatmaktadır.

Rıza Başkomiser önderliğinde kurulan polis ekibinde diğer komiserlerle birlikte İstanbul’da işlenen tüm suçları yok etmeye çalışıyorlar.

2014 eylül ayında 9. sezona başlayacak olan Arka Sokaklar dizisine yeni isimler katıldı. Bu isimleri ve diğer oyuncuları tanımak için aşağıda yer alan resimlere tıklayarak tanıyabilirsiniz.

arka-sokaklar-dizi-oyunculari-unluboykilo

Arka Sokaklar Dizisi Hangi Gün, Hangi Kanalda, Saat Kaçta?

9. sezona Eylül ayında başlayacak olan Arka Sokaklar Kanal D ekranlarında Cuma günleri saat 20:30 da yeni bölümleri ile karşınızda olacaktır.

Arka Sokaklar Dizi Oyuncuları?

Arka Sokaklar dizi oyuncuları hakkında daha detaylı bilgi almak için resme tıklayınız.  Tıkladığınız ünlü kim, yaşı kaç, ne zaman doğdu, kaç kiloboyu kaç, sevgilisi kim, göz ve saç rengi ne, burcu ne gibi soruların cevabını bulabilirsiniz.

ozgur-ozanzafer-ergin_kim-yaşı-boyu-kilosu-kaç-nereli1-192x300sevket-coruh-unluboykiilomüge-bozunluboykilCan-Nergis-Unluboykiloberil-kayar-unluboykilo

 

 

ali-kormaz-kim-nereli-sevgilisi-yaşı-boyu-kilosuberk_oktay_unluboykiloonur_bal_unluboykiloSurvivor U?ur Pekta?gamze-ozcelik-unluboykilofiliz-tacbas-unluboykiloilker-inanoglu-unluboykiloilker-yigen-unluboykilogulcan-arslan-unluboykilo

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir