web analytics

Aşktan Kaçılmaz Dizi Oyuncuları ve Konusu

Aşktan Kaçılmaz dizisinin oyuncuları kim, Aşktan Kaçılmaz dizisi hangi saatte, Aşktan Kaçılmaz dizisinin konusu ne gibi soruların cevaplarını siz diziseverler için açıklayacağız.

Aşktan Kaçılmaz Dizisi Konusu Ne?

 Aşk, Savcı Yasemin’in peşini bırakmayacak…
Mardin’de yöreye has acımasız kanunların, adalet sorgusu, intikam ve her türlü kanunsuzluğun gölgesinde yaşanan bir aşk hikayesinin anlatıldığı, dizinin yönetmenliğini Metin Balekoğlu üstleniyor. Diğer önemli rollerinde ise Umut Karadağ, Macit Sonkan, Seray Gözler, Ayten Soykök yer alıyor.

Nişanlandığı gece nişanlısı tarafından aldatılan Savcı Yasemin (Pelin Akil) yaşadığı aşk acısı ile kendini geçici görevle Mardin’e kadar savurur. Nişanlısı narkotik şube komiseri Ali’nin (Çağdaş Onur Öztürk) şimdilik sevdiği kadının gidişini seyretmekten başka yapacak bir şeyi kalmamıştır. Yasemin aşk acısının hızıyla Mardin’e kadar savrulur ama burada nelerle karşılaşacağından bihaberdir. Hele uçakta tanıştığı Mardinli Berzan’ın (Berk Oktay) hayatında önemli roller oynayabileceğini hiç tahmin etmemektedir. 

Mardin’de aşk…
Yasemin, Berzan ve Ali’den oluşan aşk üçgeni öte taraftan Berzan’ın konağında yaşayan ve ona çocukluktan beri aşık olan Nazlı’nın planlarıyla daha da bir karışacaktır. Mardin’de aşk her koldan karakterlerimizi sarıp sarmalarken İskender Ağa (Macit Sonkan) ve onun etrafa saçtığı kötülük tohumları da büyümeye devam etmekte ve herkesi etkilemektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Aşktan Kaçılmaz Dizisi Hangi Gün, Hangi Kanalda, Saat Kaçta?

Star Tv’de yayınlanacak olan Aşktan Kaçılmaz dizisi Eylül ayından itibaren gösterime girecek. Fakat hangi gün ve saat konusunda kesinlik yoktur. Eylül ayında belli olacak.

Aşktan Kaçılmaz Dizi Oyuncuları?

Aşktan Kaçılmaz dizi oyuncuları hakkında daha detaylı bilgi almak için resme tıklayınız.  Tıkladığınız ünlü kim, yaşı kaç, ne zaman doğdu, kaç kiloboyu kaç, sevgilisi kim, göz ve saç rengi ne, burcu ne gibi soruların cevabını bulabilirsiniz.

berk_oktay_unluboykilopelin_akil_boyu-kilosu_kac-yasinda-nereli-kimdir-sevgilisi-320x400ceren-hindistan-unluboykliooonur-ozturk-unluboykilobilal-yoruk-unluboykiloumut-karadag-unluboykilomacit-sonkan-unluboykilo

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir