web analytics

Beyonce Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu Ne? Beyonce Nereli, Sevgilisi Kim?

Beyonce‘un boyu kaç, Beyonce kaç kilo, Beyonce kaç yaşında, Beyonce doğum yeri neresi ve doğum tarihi ne, Beyonce‘nın sevgilisi kim, Beyonce‘nın göz rengi nedir, Beyonce‘un saç rengi nedir, Beyonce’un burcu ne gibi daha bir çok bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

 beyonce Tam AdıBeyoncé Giselle KnowlesYaş: 32 (4 Eylül 1981)

Sponsorlu Bağlantılar

Boy169 cm

Kilo54 kg

Doğum Yeri: Houston, Teksas, ABD

SevgilisiJay-Z

Göz RengiKahverengi

Saç Rengi: Koyu Kahverengi

BurcuBaşak

 

Beyonce Kimdir? Beyonce Hayatı ve Biyografisi Hakkında Kısaca Bilgi

Beyonce’un annesinin adı Tina Knowles, babasının adı ise Matthew Knowles’dir. Babası Beyonce’un ünlü olmasında önemli katkılar sağlamış ve ünlü olduktan sonra kızının ünlü olduğu grubu yönetmeye başlamıştır.

Çok küçük yaşlarında müzik ve dansa büyük eğilim göstermiştir. Henüz 6 yaşındayken bir kilise korosunda şarkı söylemiş, dans okuluna katılmıştır. Çocukluk yıllarında onlarca dans ve müzik yarışmasından ödül kazanmıştır. 1990’lı yıllarda Destiny’s Child adında ünlü bir grupta yer almıştır. Destiny’s Child müzik grubu dünyada gelmiş geçmiş en çok satan kadın müzik grubu unvanını elde etmiştir. 50 milyonun üzerinde albümü satılmıştır. Başarılı şarkıcı gruptan ayrıldıktan sonra da müzik kariyerine devam etmiştir. Çıkardığı solo albümlerinin yanında tasarım ve modellik de yapmıştır.Beyonce R&B stilinde müzik yapmaktadır. Beyonce Knowles,  “The Pink Panter” ve “Dreamgirls” gibi dizilerde önemli başarılar elde etmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir