web analytics

Kocamın Ailesi Dizi Oyuncuları ve Konusu – Ne Zaman Yayınlanıyor Hangi Kanalda

Kocamın Ailesi dizisinin oyuncuları kim, Kocamın Ailesi dizisi hangi saatte, Kocamın Ailesi dizisinin konusu ne gibi soruların cevaplarını siz diziseverler için açıklayacağız.

kocamin-ailesi-unluboykilo

Sponsorlu Bağlantılar

Kocamın Ailesi Dizisi Konusu Ne?

Fox Tv`nin yaz dönemi izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatacak ve izlerken keyif alacağı  başka bir dizisi Kocamın Ailesi,yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren reytingleri alt üst etmiştir.Yapımını Mia Film`in üstlendiği yapımcılığını Banu Akdeniz`in yaptığı Kocamın Ailesi isimli sevilen dizi`nin başrol oyunculuğunu Selen Seyven,Gökhan Alkan,Yıldız Kültür ,Yeşim Salkım,Buse Arslan,Füsun Kostak ve Şehsuvar Aktaş paylaşmaktadır.

Yeni evli Çift Yonca (Selen Seyven) ve Tarık (Gökhan Alkan) mutlu bir birlikteliğe sahiptirler.Tarık başarılı bir cerrah olup Yonca Halkla ilişkiler müdürüdür.Tarık ailesini hiç tanımadan büyümüştür.Yeni taşındıkları apartmanda 25 yıldır oğullarının birinin kayıp olduğu aileye karşı Tarık cana yakın ve sevecen davranırken eşi Yonca bu aileye bir türlü ısınamaz ve kendini uzak tutmak ister.Eşi Tarık Yoncanın bu tepkisine her ne kadar anlam veremesede bu aile ile ilgili olarak bazı gizemler yaşamaya başlarlar.

Kocamın Ailesi Dizisi Hangi Gün, Hangi Kanalda, Saat Kaçta?

 Kocamın Ailesi dizisi her perşembe saat 21:00 da Fox TV ekranlarında yayınlanmaktadır.

Kocamın Ailesi Dizi Oyuncuları?

Kocamın Ailesi dizi oyuncuları hakkında daha detaylı bilgi almak için resme tıklayınız.  Tıkladığınız ünlü kim, yaşı kaç, ne zaman doğdu, kaç kiloboyu kaç, sevgilisi kim, göz ve saç rengi ne, burcu ne gibi soruların cevabını bulabilirsiniz.

selen-seyven-unluboykilo

ahmet-kayakesen-unluboykiloseray-kaya-unluboykilobuse-arslan-1Fusun-Kostak-UnluboykiloZuhal-Yalcin-UnluboykiloDenizhan-Kinacigil-Unluboykilogenco-ozakgokhan-alkan-unluboykilo

 

ayse-nil-samlioglu

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir