web analytics

Reaksiyon Dizi Oyuncuları ve Konusu

Reaksiyon dizisinin oyuncuları kim, Reaksiyon dizisi hangi saatte, Reaksiyon dizisinin konusu ne gibi soruların cevaplarını siz diziseverler için açıklayacağız.

Star Tv’de yayınlanacak olan Reaksiyon dizisi Eylül ayının başında yayın hayatına başlayacak. Başrollerinde Behzat Ç. dizisinin fenomen oyuncusu Erdal Beşikçioğlu ile İbrahim Çelikkol, Selen Soyder, Nehir Erdoğan ve İsmail Demirci gibi birçok ünlü oyuncu yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Reaksiyon Dizisi Konusu Ne?

Herkes düşmanını tanıyacak sloganı ile tanıtılan Reaksiyon dizisinin konusu ise emekli istihbaratçı, ordudabn atılan bordo bereliler ile teşkilattan atılan özel harekatçıların görevlendirilmesi ile başlayan olayların ve görevlerin ardı ardına gelmesi ile günümüzdeki olayları sahneleyecekler. Emekli istihbaratçı rolünü ise Erdal Beşikçioğlu oynayacaktır.

Reaksiyon Dizisi Hangi Gün, Hangi Kanalda, Saat Kaçta?

Eylül ayında başlayacak olan Reaksiyon dizisi Star Tv’de gösterime girecek. Fakat hangi gün ve saat olacağı konusunda kesinlik yok.

Reaksiyon Dizi Oyuncuları?

Reaksiyon dizi oyuncuları hakkında daha detaylı bilgi almak için resme tıklayınız.  Tıkladığınız ünlü kim, yaşı kaç, ne zaman doğdu, kaç kiloboyu kaç, sevgilisi kim, göz ve saç rengi ne, burcu ne gibi soruların cevabını bulabilirsiniz.

erdal-besikcioglu-unluboykilo

ibrahim-Çelikkol-kim-nereli-sevgilisi-yaşı-boyu-kilosu-300x181 (1)Selen-Soyder-unluboykillnehir-erdoğan-unluboykiloismail-demirci-unlubyokiloyurdaer-okur-unluobykiloberkan-sal-unluboykilokevork-malikyan-ubluboykilo

 

 

Savas-OZDEMIR-unluboykilogaye-cankaya-unluboykiloerda-kucukkomurcu

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir