web analytics

Robert Pattinson Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu Ne? Robert Pattinson Nereli, Sevgilisi Kim?

Robert Pattinson‘un boyu kaç, Robert Pattinson kaç kilo, Robert Pattinson kaç yaşında, Robert Pattinson doğum yeri neresi ve doğum tarihi ne, Robert Pattinson‘un sevgilisi kim, Robert Pattinson‘un göz rengi nedir, Robert Pattinson‘un saç rengi nedir, Robert Pattinson’un burcu ne gibi daha bir çok bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

 robertpattinson Tam Adı: Robert Douglas Thomas Pattinson

Sponsorlu Bağlantılar
Yaş: 27 Yaşında ( 13 Mayıs 1986)

Boy : 185 cm

Kilo : 78 kg

Doğum Yeri : Londra, İngiltere

SevgilisiDylan Penn

 

Göz Rengi: Mavi

Saç Rengi: Açık KAhverengi

Burcu: Boğa

Robert Pattinson Kimdir? Robert Pattinson Hayatı ve Biyografisi Hakkında Kısaca Bilgi

Robert Pattinson kısaca İngiliz model, aktör, müzisyen ve film yapımcısıdır. İlki 2008’de çıkan ve ardından 2009 ile 2012 arasında her yıl dört bölümü daha sinemalarda yayınlanan “Twilight” film serisinde canlandırdığı “Edward Cullen” karakteri ile çok sayıda insan tarafından tanınan bir oyuncudur. Ayrıca çok iyi bir müzisyen olan Robert Pattinson piyano ve gitar gibi müzik aletlerini iyi derecede çalabilmektedir. Yetenekli müzisyen 3 yaşındayken piyano, 5 yaşındayken gitar çalmaya başlamıştır. Robert Pattinson modellik kariyerine ise 12 yaşındayken başlamıştı

Robert Douglas Thomas Pattinson İngiliz oyuncu, yapımcı ve model. The Twilight Saga‘da Edward Cullen rolüyle tanınmış ve ünlenmiştir.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir