web analytics

Şirin Payzın Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu Ne? Şirin Payzın Nereli, Sevgilisi Kim?

Şirin Payzın Kimdir? Şirin Payzın Hayatı ve Biyografisi Hakkında Kısaca Bilgi

Şirin Payzın ünlü Türk spiker ve gazetecidir.1994 – 1999 yılları arasında Ali Kırca ile ATV Ana haber kadrosunda görev aldı. Başarılı çalışma hayatı ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti “Yılın Röportajı” ödülünü kazandırdı.Yaptığı ropörtajların ses getirmesi üzerine 2004 yılında Yılın Görüntülü Haber Ödülü”nü kazandı.

Sponsorlu Bağlantılar

1999 yılında CNN Türk’te muhabir olarak göreve başlayan ve 2001 yılında “Dünyada Bugün, Yeni Gün Hafta Sonu” programını sunan Şirin Payzın bu programı 2002 yılına kadar sürdürmüştür.

2003 yılında devletin kanalı TRT için Irak Savaşı sırasında özel bir program hazırlamak için İran’a gitti.Payzın, halen “360 Derece” adlı programı hazırlayıp sunan  Şirin Payzın Ayrıca “Ne Oluyor?” tartışma programıyla CNN Türk ekranlarında yerini alıyor.

Ayrıca 1987 yılında üniversite eğitimi için Fransa’ya gitti. Babasının ölümüyle Türkiye’ye kesin dönüş yapan Şirin Payzın İstanbul Üniversitesinde Filoloji bölümünü okudu. Son olarak New York’ta eğitimini tamamlayan Şirin Payzın Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcilisi oldu.

 sirin-payzin Tam Adı: Şirin Payzın

Yaş: 1968 (47 yaşında)

Boy : 172 cm

Kilo : 55 kg

Doğum Yeri : İstanbul

Sevgilisi: Ahmet Aced

Göz Rengi: Açık Kahverengi

Saç Rengi: Kahverengi

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir