web analytics

Üç Arkadaş Dizi Oyuncuları ve Konusu

Üç Arkadaş dizisinin oyuncuları kim, Üç Arkadaş dizisi hangi saatte, Üç Arkadaş dizisinin konusu ne gibi soruların cevaplarını siz diziseverler için açıklayacağız.

Üç Arkadaş Dizisi Konusu Ne?

Atv ekranlarında yayınlanmakta olan Üç Arkadaş dizisinde oynayacak olan Hakan Yılmaz, Leyla Feray ve Anıl İlter olacaktır. Kadir İnanır’ın 1971 yılında oynadığı filmden esinlenerek uyarlanan dizide üç arkadaşın birbirine sıkıca bağlanmasını ve birbirlerine olan güvenlerini ele alan güzel bir dizidir. Hakan Yılmaz’ın oynadığı dizilerdeki başarısı bu dizide de devam edecek gibi. Üç arkadaş ve yanlarında yer alan görme engelli bir kızın hayatını ele alan Atv ekranlarındaki dizi izleyenleri memnun edecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Uc-Arkadas-Dizisi-Atv-Unluboykilo

Film hikayesi:

“Arkadaşlar, karanlıkta yol gösteren yıldızlardır.” Birbirlerinden hiç ayrılmayan üç sıkı dost Murat, Kısmet, Rıza… Üç arkadaşın yolu bir gün güzeller güzeli Gülperi ile kesişiyor… Sıcak, sevgi dolu bir hikâye başlıyor… Süreç Film yapımcılığında çekilen dizinin başrollerinde; Hakan Yılmaz (Murat), Leyla Feray (Gül Peri), Burak Hakkı (Galip), Anıl İlter (Kısmet), Bülent Seyran (Rıza), Mehmet Gürhan (Sedat), Ayçin İnci (Jülide) yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Tarkan Karlıdağ yapıyor…

Üç Arkadaş Dizisi Hangi Gün, Hangi Kanalda, Saat Kaçta?

Eylül’de Atv ekranlarında olacak Üç Arkadaş dizisi 30 Eylül’den itibaren her salı saat 20:30 da Atv ekranlarında yer alacaktır.

Üç Arkadaş Dizi Oyuncuları?

Üç Arkadaş dizi oyuncuları hakkında daha detaylı bilgi almak için resme tıklayınız.  Tıkladığınız ünlü kim, yaşı kaç, ne zaman doğdu, kaç kiloboyu kaç, sevgilisi kim, göz ve saç rengi ne, burcu ne gibi soruların cevabını bulabilirsiniz.

hakan-yilmaz-unluboykilo

leyla-feray-unluboykiloburak-hakkı-unluboykiloanıl-ilter-unluobykiloaycin-inci-unluboykilobulent-seyran-unluboykilomehmet-gurhan-unluboykilo

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir